ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5897784
nr 589 7784
Sent 1800-tal, höjd: 106
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 29 juni 2009
kl 18:27:15
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
750 kr
850 kr
950 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.100 kr